Mississippi

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Mississippi kinnisvara müügikuulutusi.

Mississippi kinnisvara müügiks

See piirneb põhja pool Tennessee, Alabama ida pool, Louisiana ja Mehhiko lahega lõuna pool ning Arkansase ja Louisiana läänega.

Mississippi on Ameerika Ühendriikide liitriik. Selle pealinn ja rahvaarv on Jackson.

Kas olete mõelnud müüa oma maja Mississippis 2018. aastal? Või otsite Mississippi müügiks sobivaid majutusvõimalusi? Hiljutised andmed näitavad, et kinnisvaraturg on nii ostjate kui ka müüjate jaoks sel aastal hästi.

Mississippi kinnisvaraturg näib toimuvat hästi, peamine probleem näib olevat kättesaadavate kodude ebapiisavus. See on suurepärane uudis müüjatele, kellel on Mississippi müügiks mõeldud kinnisvara, sest ostjate vaheline konkurents võib aidata tõsta lõplikku müügihinda. Siin on mõned prognoosid selle kohta, mida oodata Mississippi kinnisvaraturul käesoleval aastal.

Üldine trend kogu riigis kinnisvaraturul hõlmab üha rohkem ostjaid ja müüjate arvu vähenemist, kellel on Mississippi müügiks kinnisvara.

 Neljanda kvartali jooksul oli üle poole kõigist Mississippi kinnisvaraturul müüdud kodudest kõrgema väärtusega. Ehkki on oodata, et pakkumine suureneb järk-järgult ja lubab aasta lõpuks kogu turul mõistlikke hindu, on Mississippis 2018. aastaks müüdavate kinnistute koguarv üldise nõudluse osas veelgi väiksem.
Mississippi eluruumide hinnad peaksid 2018. aastal eeldatavasti tõusma 2,8% ni. See on langus praegusest kasvust 6,9%, kuid on siiski tunduvalt üle tavapärase ligi 3% kasvumäära.

 Kinnisvaraeksperdid usuvad, et kinnisvaraturg näeb kasvumäära lähemale 3,2% -le. Kuid see on halb uudis omanikele, kes soovivad müüa oma vara Mississippi müügiks võimalikult suure summa eest.
Kui te arvate, et müüte oma vara Mississippis ja soovite kasutada praegust müügiturgu, siis oleks teie huvides müüa nüüd enne, kui nõudlus hakkab langema.
Uus maksuseadus võib avaldada negatiivset mõju Mississippi kinnisvaraturule, eriti mõnes valdkonnas.
Need kinnisvaraturud näevad kodumaise kallinemise vähenemist, sest paljud ostjad ei taha oma kohalikke turge meeldida.
Majade väärtus riigis on viimase aasta jooksul langenud -1,3% ni, kuid ennustab, et majade väärtused kasvavad kuni 2019. aastani 2,8% ni.
Mississippi kinnisvaraturu terviseseisundi statistika näitab, et turg on praegu ebastabiilne, st 2018.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 28914

Müük Muu (maa), Mississippi, Hancock County, Bay St. Louis, 10060 Chappman Road

179,549.33EUR
Müük
Muu (maa)

113.16 m²
Umbes 9,8 Acres müük. Esikülg on Chapman Road 353 jalga. East Side on 1218 jalga. Tagakülg on 571,9 jalga. West Side on 1389,9 jalgu. Partii number # ...
Cod. 6950

Müük Talumaja, Mississippi, Jackson, Jackson, Jackson

493,760.66EUR
Müük
Talumaja

170 m²
Ranch on + - 15 AC, 3 / 2 maja,
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB